O nás

 

Karel Cvejn,

Jednatel společnosti

 

Společnost Sambular s.r.o. je česká společnost, založená v roce 2009. Je to moderní rozvíjející se společnost, která vychází z dlouholetých profesních znalostí a zkušeností svých zaměstnanců v oblastech doprava (pozemní, letecká, námořní, železniční) a logistika.

 

Ve svém vývoji je vhodně doplňována tak, aby lidské „know-how“ splňovalo veškeré požadavky i pro ty nejnáročnější profesionální práce v celém spektru oborů doprava a zasilatelství. Průměrná profesní praxe dispečerů a disponentů dopravy je 11 let. SAMBULAR s. r. o. klade velký důraz na vystupování a profesionalitu svých zaměstnanců, obzvláště těch, kteří přicházejí do styku se zákazníky.

 

Jednou z velkých výhod a zároveň zárukou flexibility, je i vlastní vozový park, který čítá cca 50 nákladních vozidel, která z 99% plní EURO 6. Dále spolupracujeme se širokou škálou českých i zahraničních dopravců pro zajištění veškerých požadavků našich zákazníků.

 

Společnost získala ČSN EN ISO 9001:2016 certifikát, který garantuje vysokou kvalitu našich poskytovaných služeb. Důvodem pro zavedení systému managementu jakosti byl neustálý vývoj a přibližování se evropskému kontextu.

Certifikat-iso Potvrzeni-pro-sambular

 Na konci roku 2017 společnost vystavěla nový logistický terminál v Srbicích, který je zároveň nejmodernějším v Ústeckém kraji.

 

O-nas-v2_04

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!