Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

We cross the borders

Kariéra

Proč se stát součástí týmu ve společnosti SAMBULAR? Protože jsme firmou, která se ke svým zaměstnancům chová doslova královsky. Spolehnout se můžete nejen na silné zázemí stabilního českého zaměstnavatele s dlouhou historií, ale také na lidské a férové jednání za každé situace. Samozřejmě na vás u nás čeká také velmi dobré finanční ohodnocení a celá řada nadstandardních benefitů. Přidáte se k nám? 

Život v SAMBULAR očima našich zaměstnanců

Sambular Teplice
Michaela K. finanční účetní

U Sambularu pracuji 2 roky, ale o tom, že je Sambular dobrý zaměstnavatel jsem věděla již mnohem dříve od svého táty, který tady pracuje na pozici řidiče MKD už od roku 2009. Proto když se mi naskytla příležitost tady pracovat, neváhala jsem ani minutu.

Oceňuji, že i když pracuji s fakturami, můžu být v kontaktu jak se zákazníky, tak i s kolegy z jiných oddělení, se kterými je moje práce propojena. Přátelský přístup mých kolegů vytváří ve firmě příjemnou atmosféru, díky které zvládneme i náročnější situace s klidem a humorem. Také se mi libí, že se stále učím novým věcem, což mě motivuje k dalšímu seberozvoji. Z benefitů nejvíce oceňuji volný pátek 1x za měsíc, který využívám pro volný čas s rodinou, k odpočinku nebo pro své koníčky.

Sambular je především spolehlivý zaměstnavatel, který si je vědom odpovědnosti vůči svým zaměstnancům. Přání svých zaměstnanců bere vážně a flexibilně reaguje na jejich různé životní fáze a požadavky.

Pro práci administrátora skladu by mne osobně stačil malý stůl s počítačem a propiskou. Je to však jen zlomek toho, jaký komfort nám Sambular nabízí. Pracovní vztahy jsou v Sambularu až nadstandardní. Pravidelně se scházíme na různých firemních akcích, které Sambular pořádá.

Sambular Teplice
Tomáš J. administrátor skladu
Sambular Teplice
Jakub K. dispečer Toytota

U nás v Sambularu je velmi přátelské prostředí, kde se cítím jako doma. Smích je u nás na denní bázi. A právě kombinace přátelského pracovního prostředí s královským ohodnocením a také se spoustou příležitostí k seberozvoji dělá ze Sambularu skvělého zaměstnavatele.

Na své práci dispečera se mi nejvíce líbí důležitost a odpovědnost mé pracovní pozice. Benefitů máme opravdu spousty, od volných pátků po Multisport kartu nebo 13. a 14. plat. Práce v Sambular je zkrátka jeden velký benefit!

V SAMBULAR je to jízda

Královská péče

V SAMBULAR jsme přesvědčeni, že aktivní péče o naše zaměstnance poskytuje oběma stranám výhody. Šťastný a odhodlaný tým vytváří prostředí, ve kterém každý podává svůj nejlepší výkon. Investice do pohody a rozvoje našich lidí se nám vrací zpět ve formě skvělých výsledků a loajálnosti vůči společnosti.

Přečtěte si „tak trochu jiný příběh“ našeho řidiče Leoše
Královská péče

Benefity pro naše řidiče

benefit Žij jako král, nasedni k nám!

Multisport karta

benefit Žij jako král, nasedni k nám!

Příspěvek na penzijní připojištění

benefit Žij jako král, nasedni k nám!

Poukazy na masáže

benefit Žij jako král, nasedni k nám!

Hodnocení eko jízdy 2 000 Kč měsíčně

benefit Žij jako král, nasedni k nám!

Možnost zvýhodněného operativního leasingu na osobní automobil

benefit Žij jako král, nasedni k nám!

Věrnostní odměna každý rok 500 Kč po dobu 4 let

benefit Žij jako král, nasedni k nám!

Pracovní oblečení (trička, kalhoty, mikiny, bundy, čepice, rukavice)

benefit Žij jako král, nasedni k nám!

Příspěvek na pracovní obuv 500 Kč

benefit Žij jako král, nasedni k nám!

Sleva až 25% na materiál ve Stavebniny DEK

Rychlý kontakt

Hledáte zaměstnání? Chcete se nás na něco zeptat? Rádi byste doplnili náš tým a nenašli jste vhodnou pozici? Ozvěte se nám.

ridic@sambular.cz
601 00 22 33

Jak se stát jedním z nás

1
Zanechte kontakt Zavolejte nebo nám na sebe zanechte kontakt a my se Vám ozveme.
2
Zavoláme si První pohovor proběhne po telefonu.
3
Setkáme se Potkáme se v naší centrále, kde domluvíme vše potřebné.
4
A jste v týmu! Vyřídíme záležitosti jako je smlouva a ostatní nezbytnosti a jste jeden z nás!

Nová éra udržitelné logistiky: Sambular investuje do LNG

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, s velkou radostí Vám oznamujeme inovace v našem logistickém přístupu, které nás posouvají k udržitelnějšímu a zodpovědnějšímu podnikání. S ohledem n... Přečíst článek