Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Stojíme za Ukrajinou Ukraine flag

Transport

Letecká přeprava

Letecká přeprava představuje jeden z nejefektivnějších způsobů, jak přemístit zboží a materiál do požadované destinace. Kvalitní servis, rychlost, flexibilita a přístup na míru požadavkům klienta činí z letecké dopravy společnosti SAMBULAR velmi vyhledávaný a oblíbený druh mezinárodní dopravy.

Přeprava na velkou vzdálenost a současně rychlost dodání v přesných časech patří mezi nejnáročnější požadavky, které jsou pro nás standardem a naší výhodou. V rámci nabídky si lze vybrat službu Economy pro úsporu nákladů, či Expres pro nejrychlejší dodání. Součástí obou služeb jsou i všechny základní úkony, jako je clení a pojištění. Není proto překvapením, že leteckou nákladní přepravu po celém světě společností SAMBULAR naši zákazníci realizují za cca 25 milionů Kč ročně. S námi si můžete dovolit být nároční.

Pro maximální přizpůsobení vašim požadavkům lze leteckou přepravu kombinovat i s dalšími našimi nabídkami, tedy silniční, železniční i námořní dopravou. Díky tomu můžete nastavit variabilitu přepravy přesně podle vašich požadavků. Z náročné organizace letecké přepravy zboží a materiálů jsme udělali naší přednost, kterou oceňují klienti po celém světě.

Váš náklad bude v dobrých rukou

Rychlost a spolehlivost

Rychlost a spolehlivost

Frekvence spojů

Frekvence spojů

předvídatelné časy

Předvídatelné časy

Zašlete poptávku našemu zkušeném týmu dispečerů na adresu:

dispeceri@sambular.cz

online sledování zásilek

SAMTRACK

V současnosti pro vás připravujeme online aplikaci pro sledování vašich zasílek.

Přejít do systému

objednávkový systém

SAMORDER

Jste našim klientem? Objednejte si přepravu vaší zásilky online prostředníctvím našeho objednávkového systému.

Přejít do systému