Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Transport

Letecká přeprava

Letecká přeprava představuje jeden z nejefektivnějších způsobů, jak přemístit zboží a materiál do požadované destinace. Kvalitní servis, rychlost, flexibilita a přístup na míru požadavkům klienta činí z letecké dopravy společnosti SAMBULAR velmi vyhledávaný a oblíbený druh mezinárodní dopravy.

Přeprava na velkou vzdálenost a současně rychlost dodání v přesných časech patří mezi nejnáročnější požadavky, které jsou pro nás standardem a naší výhodou. V rámci nabídky si lze vybrat službu Economy pro úsporu nákladů, či Expres pro nejrychlejší dodání. Součástí obou služeb jsou i všechny základní úkony, jako je clení a pojištění. Není proto překvapením, že leteckou nákladní přepravu po celém světě společností SAMBULAR naši zákazníci realizují za cca 25 milionů Kč ročně. S námi si můžete dovolit být nároční.

Pro maximální přizpůsobení vašim požadavkům lze leteckou přepravu kombinovat i s dalšími našimi nabídkami, tedy silniční, železniční i námořní dopravou. Díky tomu můžete nastavit variabilitu přepravy přesně podle vašich požadavků. Z náročné organizace letecké přepravy zboží a materiálů jsme udělali naší přednost, kterou oceňují klienti po celém světě.

Váš náklad bude v dobrých rukou

Rychlost a spolehlivost

Rychlost a spolehlivost

Frekvence spojů

Frekvence spojů

předvídatelné časy

Předvídatelné časy

Zašlete poptávku našemu zkušeném týmu dispečerů na adresu:

dispeceri@sambular.cz

Rozšíření vozového parku - nové tahače Iveco s pohonem LNG

Neustálé přibližování se evropskému kontextu a žádné prázdné fráze o ekologickém a zodpovědném přístupu. Společnost SAMBULAR s.r.o. jde příkladem. Flotila nových ZELENÝCH tahačů na nové p... Přečíst článek