Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

O nás

Společenská odpovědnost

Jsme hrdí na to, že můžeme prohlásit, že se naše česká společnost SAMBULAR řadí ke společensky odpovědným firmám. Nejenže pečujeme o své zaměstnance, ale přispíváme také k rozvoji regionu a podáváme pomocnou ruku tam, kde je třeba. Na Teplicku podporujeme dobročinné nadace, sportovní organizace a hospice a v neposlední řadě pomáháme dětem v těžké životní situaci.

FK Teplice

FK Teplice

Naše společnost se domnívá, že by měly všechny významné podniky v regionu podporovat sport a kulturu. Protože co je pro naše zdraví lepší než pravidelný pohyb a pro naši duši přínosnější než kulturní akce? Už od roku 2016 jsme proto jedním z hlavních partnerů FK Teplice. Pro podporu tohoto fotbalového klubu jsme se rozhodli hned z několika důvodů. Jedná se o klub, který má stabilní zázemí a zkušený management ve spojení se silným vlastníkem. Svou roli samozřejmě sehrálo i to, že se jedná o klub působící v našem regionu. 

SK Baník Modlany

Dalším sportovním klubem, který naše společnost sponzoruje, a to již od roku 2006, je klub SK Baník Modlany. Proč se naše společnost SAMBULAR rozhodla právě pro podporu regionálních fotbalových klubů? Asi už správně tušíte, že za tím vězí vášeň pro fotbal. Majitel společnosti SAMBULAR Karel Cvejn totiž sám takřka patnáct let nosil dres FK Jílové a během své fotbalové kariéry odehrál zhruba 500 zápasů. 

SK Baník Modlany
Kamion pro Ukrajinu

Kamion pro Ukrajinu

Není nám lhostejné, co se děje u nás ani za hranicemi, zvláště když se naši zaměstnanci za hranice vypravují takřka každý den. Ani na okamžik jsme proto neváhali a v květnu 2022 jsme zajistili kamionovou přepravu humanitární pomoci pro ukrajinské sirotky, děti v dětských domovech a ženy a seniory. 

Hospic sv. Štěpána

Od Vánoc roku 2022 naše společnost podporuje také litoměřický Hospic sv. Štěpána. Domníváme se totiž, že jsou tato zařízení často opomíjená a jejich provoz je zpravidla možný pouze díky sponzorským darům. Těší nás, že můžeme podpořit činnost zařízení, ve kterém zaměstnanci dělají vše proto, aby lidem zpříjemnili a ulehčili závěr života. Naše pomoc se odvíjí od momentálních potřeb hospicu, případně dle akcí, které hospic pořádá a na kterých se můžeme podílet jako partner.  

Hospic sv. Štěpána
Pomoc dětem

Pomoc dětem

Těmi, kdo mnohdy potřebují pomoc nejvíce, jsou děti. Naše společnost již pomohla několika dětem v tíživé životní situaci. Finančně jsme podpořili jejich boj s vážnou nemocí nebo jsme přispěli na jejich rehabilitaci. V několika případech se do pomoci dětem zapojili i naši zaměstnanci, kteří neváhají podat pomocnou ruku ve chvíli, kdy mohou někomu změnit život k lepšímu. 

Nadace TruckHelp

Jen málokterá nadace může být naší společnosti, která se specializuje na přepravu zboží, blízká tak jako nadace Truck HELP. Smyslem této nadace je pomáhat dětem, které přišly o tátu – řidiče nákladního vozidla nebo autobusu, který se stal při výkonu svého povolání obětí dopravní nehody. A my jsme se neváhali do této pomoci zapojit. 

Nadace TruckHelp

Rozšíření vozového parku - nové tahače Iveco s pohonem LNG

Neustálé přibližování se evropskému kontextu a žádné prázdné fráze o ekologickém a zodpovědném přístupu. Společnost SAMBULAR s.r.o. jde příkladem. Flotila nových ZELENÝCH tahačů na nové p... Přečíst článek