Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Transport

Silniční přeprava

 Naše služby nabízí vysokou variabilitu při tvorbě kombinací silniční přepravy nákladu při splnění náročných požadavků každého klienta. Váš náklad dovezeme formou celovozové přepravy, možností je také expresní, popřípadě dokládková přeprava, kterou potřebujete realizovat dle požadovaných časových instrukcí. Silniční dopravu je také možné kombinovat s leteckou, námořní či železniční dopravou naší společnosti SAMBULAR.

 

Celovozová přeprava

V rámci celovozové přepravy nabízíme maximální kapacitu vozidla a řešení zcela na míru. Dopravu lze realizovat po ČR i v zahraničí a lze ji kombinovat i s dalšími typy přeprav. K dispozici máme 50 moderních kamionů včetně Double Decker návěsu, který díky svým dvěma patrům umožňuje efektivnější a současně ekologičtější přepravu většího množství nákladu. Část našeho vozového parku je navíc vybavena pro přepravu nebezpečného zboží (ADR).

 • Zboží po trase nepřekládáme
 • Možnost vícenakládek / vykládek
 • Možnost přepravy nebezpečného zboží (ADR)
 • Přeprava po ČR i zahraničí
 

Dokládková přeprava

Dokládková přeprava po ČR i v zahraničí je ideálním řešením pro klienty, kteří nezaplní celou kapacitu vozidla, ale přesto chtějí rychlejší převoz zboží či materiálu než nabízí klasická sběrná služba. Přeprava je řešena sdružením kompatibilního zboží jiného zákazníka. Výhodou tohoto typu přepravy je nižší riziko poškození, protože zboží není překládáno.

 • Zboží po trase nepřekládáme
 • Zboží vhodně kombinujeme
 • Přeprava po ČR i zahraničí
 

Expresní přeprava

Pokud je potřeba řešit dopravu expresně, může naše společnost pomoci výbornou variabilitou a rychlostí. Dokážeme například dodat chybějící díly a zamezit tak zastavení výrobní linky či další alarmující situaci, která může ohrozit vaše podnikání. Dodávky s užitečnou hmotností do 1100 kg v kapacitě až 8 europalet jsme schopni přistavit ve všední dny od 7:00 do 19:00 v rozmezí od 1-5 hodin od objednání, dle regionu v Severních Čechách.

 • Rychlé přistavění a přeprava
 • Kapacita až 8 europalet (1100 Kg)

 

Osobní přeprava

Kvalitní osobní transport pro důležité klienty je náročný na odpovídající servis a moderní vozidla poskytující dostatečný komfort. Nejčastěji je požadován odvoz z/na letiště v rámci ČR a Německa, osobní přepravu jsme schopni zajistit také kdekoliv jinde v zahraničí. Pro vzácné příležitosti či mimořádné klienty nabízíme dopravu, která splní vaše náročná očekávání.

 • Moderní a komfortní vozidla
 • Přeprava po ČR i zahraničí

 

 

Certifikáty a ocenění

Naše společnost disponuje certifikátem ČSN EN ISO 9001:2016, který garantuje vysokou kvalitu služeb, hrdí jsme také na certifikát ISO 14001, který dokazuje zodpovědné předcházení negativních dopadů na životní prostředí. V neposlední řadě jsme získali také Ocenění bezpečnosti a kvality vozového parku od firmy Toyota.

Váš náklad bude v dobrých rukou

pojištění nákladu

Pojištění nákladu

Spolehlivé vozy

Spolehlivé vozy

Flexibilita

Flexibilita

Rychlost

Rychlost

Zašlete poptávku našemu zkušeném týmu dispečerů na adresu:

dispeceri@sambular.cz

Nová éra udržitelné logistiky: Sambular investuje do LNG

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, s velkou radostí Vám oznamujeme inovace v našem logistickém přístupu, které nás posouvají k udržitelnějšímu a zodpovědnějšímu podnikání. S ohledem n... Přečíst článek