This site uses cookies to provide services, customise ads and analyse traffic. By using this website you are agreeing to our use of cookies. Learn more

About us

Social responsibility

  • Sponsor of FK Teplice
  • Other sponsorship (FK Modlany)
  • Contribution to the TruckHelp Foundation
  • Charity calendar 2018
  • Charity calendar 2017
  • Charity football match
FK Teplice

FK Teplice

Nullam feugiat en, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante. Nullam faucibus mi quis velit. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Nullam faucibus mi quis velit. Mauris suscipit, ligula sit amet pharetra semper, nibh ante cursus purus, vel sagittis velit mauris vel metus. Quisque porta. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Integer imperdiet lectus quis justo.

Etiam commodo dui eget wisi. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam eget nisl. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam dui sem, fermentum vitae, sagittis id, malesuada in, quam.

Sponsoring FK Modlany

Nunc dapibus tortor vel mi dapibus sollicitudin. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Nullam sapien sem, ornare ac, nonummy non, lobortis a enim. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.

Sponsoring FK Modlany

Od Vánoc roku 2022 naše společnost podporuje také litoměřický Hospic sv. Štěpána. Domníváme se totiž, že jsou tato zařízení často opomíjená a jejich provoz je zpravidla možný pouze díky sponzorským darům. Těší nás, že můžeme podpořit činnost zařízení, ve kterém zaměstnanci dělají vše proto, aby lidem zpříjemnili a ulehčili závěr života. Naše pomoc se odvíjí od momentálních potřeb hospicu, případně dle akcí, které hospic pořádá a na kterých se můžeme podílet jako partner.  

Nadace TruckHelp

Jen málokterá nadace může být naší společnosti, která se specializuje na přepravu zboží, blízká tak jako nadace Truck HELP. Smyslem této nadace je pomáhat dětem, které přišly o tátu – řidiče nákladního vozidla nebo autobusu, který se stal při výkonu svého povolání obětí dopravní nehody. A my jsme se neváhali do této pomoci zapojit. 

Nadace TruckHelp

Není nám lhostejné, co se děje u nás ani za hranicemi, zvláště když se naši zaměstnanci za hranice vypravují takřka každý den. Ani na okamžik jsme proto neváhali a v květnu 2022 jsme zajistili kamionovou přepravu humanitární pomoci pro ukrajinské sirotky, děti v dětských domovech a ženy a seniory. 

Pomoc dětem

Těmi, kdo mnohdy potřebují pomoc nejvíce, jsou děti. Naše společnost již pomohla několika dětem v tíživé životní situaci. Finančně jsme podpořili jejich boj s vážnou nemocí nebo jsme přispěli na jejich rehabilitaci. V několika případech se do pomoci dětem zapojili i naši zaměstnanci, kteří neváhají podat pomocnou ruku ve chvíli, kdy mohou někomu změnit život k lepšímu. 

Pomoc dětem